آموزش

نحوه نگهداری و مراقبت از زیورآلات ورشو


۱. برای ماندگاری بیشتر رنگ نقره ای کارها، لاک بیرنگ یا برق ناخن روی کل کار بزنید تا یک لایه محافظ به ابکاری کارها اضافه شود. به این صورت که اول زیر کار یا جایی که توی دید نیست یه نقطه کوچیک از مواد برق ناخن یا لاک بیرنگ بزنید و تست کنید ، برق ناخنی که استفاده می‌کنید اسید نداشته باشد ، اگر اسید داشته باشد رنگ نقره ای کالا سریعا از بین میرود و به رنگ فلز اصلی در می آید، اگر این مسئله پیش نیامد یعنی مواد اسیدی نداشته و کل کار رو کاملا برق ناخن بزنید، کنار بگذارید تا خشک شود. اگر بعد از مدتی مواد استفاده شده روی کار پوست پوست شد، با تاید و آب سرد بشورید و مجددا روی کل کار بزنید.
۲. برای سایز کردن انگشترهایی مثل آغوش و کارهای ظریف ، به آرامی از دو طرف انگشتر یا دو طرف رینگ انگشتر بگیرید و به اندازه ای که میخواهید سایز را باز یا بسته کنید .
۳.سایز انگشترها را مرتبا تغییر ندهید،فلز ورشو نرم و خشک است، سایز را زیاد تغییر بدهید برای انگشترهایی مثل آغوش که از بالا سایز میشوند، انگشتر احتمال اینکه از وسط بشکند هست و قابل جوش دادن نیست،فقط کارهایی که از بالا به رینگ انگشتر جوش خورده هستند اگر رینگ از انگشتر جدا شد میتوانید با چسب ۱ ۲ ۳ مجدد بچسبانید و استفاده کنید.
۴،برای شستشو و براق شدن کارها از تاید دست و آب سرد استفاده کنید،تاید را به صورت خمیری شکل روی کار ماساژ بدهید و بشورید،کارها براق و تمیز میشوند.
۵،برای استفاده از انگشترها حتما از دو طرف رینگ گرفته ،داخل یا خارج از انگشت کنید.
۶.در نهایت برای عمره و ماندگاری بیشتر آبکاری نقره و رنگ نقره ای کارهای ورشو باید مراقب باشید هر چیزی که مواد شیمیایی (الکل،انواع موادهای شستشو،عطر،کرم،کلر استخر،وایتکس،رنگ مو و …)  دارد برخورد کمتری با کارها داشته باشند.

  1. اگر ناخواسته موادی شیمیایی همچون عطر،ادکلن،کرم و … زدید به کار،موقعی که به منزل برگشتین با تاید و آب سرد بشورید ، خشک کنید و در جعبه نگهداری کنید. کارهای ورشو را همیشه در ظرف یا کیسه ای که کاملا بسته هست نگهداری کنید ،در معرض رطوبت و هوا قرار نگیرند ، تا همیشه براق و زیبا باشند.


اگر شما تجربه یا نکته ای دارید میتوانید از طریق  راه های ارتباطی با ما و ثبت دیدگاه در محصولات ورشو با دیگر دوستان خود به اشتراک بگزارید تا از تجربه های شما بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *